Seniorencompetitie bij SPARK

Seniorencompetitie 3e divisie poule 13 op 4 mei 2014. Het was een gezellige drukte op de Anton Veenendaalbaan. Net voordat de competitie begon, startte er een loopcircuit op de baan.

 Linda Prop van de vereniging Spado, verbeterde het baanrecord op het onderdeel discuswerpen.

Senioren 3e divisie poule 13  
 
 
Alle uitslagen
       
 
100 meter - Senioren v
Tijd Teampunten  
Pricilla Huisman AV Passaat 12.75 723  
Kaylee van der Par Atledo 13.04 669  
Milet Hoornaar AV Parthenon 13.34 616  
Suzanne den Boef AV Typhoon 13.38 609  
Laura van Haaften AV Groene Ster 13.41 604  
Alies van Berkum DK en AV Hercules 13.46 596  
Laura Groenendijk AV '40 13.56 579  
Saskia Zwaard AV '40 13.57 0  
Mireille Augustijn ARV Achilles 13.91 522  
Mariëlle Jonkers AV Sprint 14.05 500  
Sanne Schellekens DJA 14.09 494  
Anoeska Schreijer AV Spirit Oud Beijerland 14.23 472  
Linda Prop Spado 14.30 462  
Patty Michelle Burgman CAV Energie 14.52 429  
Simone Kapitein AV Groene Ster 14.53 0  
Angela van Haaften AV Groene Ster 14.64 412  
Lotte van den Boom AV Sprint 14.70 0  
Rebecca Sweep DJA 15.02 0  
Nel van der Meijs AV Fortuna 15.84 253  
100 meter - Senioren m
     
Loek van Zevenbergen AV Fortuna 10.95 817  
Robin Huber AV Spirit Oud Beijerland 11.39 712  
Jasper Beljaars DK en AV Hercules 11.59 668  
Frank Everaarts AV Passaat 11.64 657  
Justin Francois AV Groene Ster 11.69 646  
Michiel Rietveld AV Passaat 11.73 0  
Ivo Harms AV Fortuna 11.73 0  
Bas Uitbeijerse Haag Atletiek 11.81 620  
Dwayn Akuoko Maclean AV '56 11.90 601  
Jacco van der Vliet AV Typhoon 11.96 589  
Alex Gravendeel AV Spirit Oud Beijerland 11.97 0  
Erwin Overgaauw AV Sprint 12.01 578  
Jordi Mimbrero Palop Haag Atletiek 12.03 0  
Tom van Oudenaarden AV Fortuna 12.07 566  
Stephan Sweep DJA 12.12 556  
Robert Florusse AV Parthenon 12.20 540  
Pascal van Eijck Spado 12.20 540  
Bram Denissen Atledo 12.27 526  
Mark Pedersen Spark 12.30 520  
Samet Yigit AV Groene Ster 12.46 490  
Joeri van Etten Atledo 12.52 0  
Hugo Donkervoort AV '40 12.55 473  
Daniël Oldenstam AV Fortuna 12.76 0  
Jeroen Sanen Spado 12.93 0  
Thijs de Ruiter Spark 13.07 0  
Bas Hereygers DJA 13.07 0  
Martijn Oudeman PAC 13.70 275  
Sebastiaan van der Hoeven PAC 13.75 0  
Ruud Jacobs AV Groene Ster 14.29 0  
200 meter - Senioren v
     
Nele van den Broek AV Sprint 25.90 770  
Pricilla Huisman AV Passaat 26.07 756  
Kaylee van der Par Atledo 26.89 692  
Judith de Rond AV Sprint 27.01 0  
Samyre Wieles AV Typhoon 27.26 665  
Milet Hoornaar AV Parthenon 28.26 594  
Cheryl Tevreden AV '40 29.15 535  
Sara Franken DJA 29.31 524  
Mireille Augustijn ARV Achilles 29.81 493  
Simone Kapitein AV Groene Ster 30.45 455  
Tina Roelofs DK en AV Hercules 30.54 449  
Jenny Pope AV Groene Ster 30.75 0  
Lori Bastiaansen DJA 31.06 0  
Patty Michelle Burgman CAV Energie 31.29 406  
Joke Torbijn-van der Koogh AV Parthenon 31.45 0  
Fransje van Oorschot THOR 31.48 396  
Femke Verdult Spado 32.06 364  
Nel van der Meijs AV Fortuna 33.10 311  
Josephine Pronk AV '40 34.37 0  
200 meter - Senioren m
     
Robin Huber AV Spirit Oud Beijerland 22.66 774  
Bas Uitbeijerse Haag Atletiek 23.24 716  
Jelle Meerman AV Fortuna 23.44 697  
Jozua Inge PAC 23.53 688  
Jasper Beljaars DK en AV Hercules 23.54 687  
Michiel Rietveld AV Passaat 23.59 683  
Frank Everaarts AV Passaat 23.74 0  
Alex Gravendeel AV Spirit Oud Beijerland 24.32 0  
Stephan Sweep DJA 24.40 609  
Thomas van Schijndel Atledo 24.59 592  
Koen van den Meiracker Spark 24.67 585  
Jordi Mimbrero Palop Haag Atletiek 24.79 0  
Pascal van Eijck Spado 24.93 563  
Hugo Donkervoort AV '40 24.95 561  
Tom van Oudenaarden AV Fortuna 24.97 559  
Erwin Overgaauw AV Sprint 25.01 556  
Wesley Timmerman AV Groene Ster 25.16 543  
Robert Florusse AV Parthenon 25.30 532  
Davian Kerkhof AV Fortuna 25.31 0  
Samet Yigit AV Groene Ster 25.47 518  
Joeri van Etten Atledo 25.65 0  
Bjorn Schouten Spark 25.67 0  
Jasper Zuidhof AV '56 25.79 492  
Ramon de Jongh AV Fortuna 26.17 0  
Bas Hereygers DJA 26.69 0  
Jeroen Sanen Spado 26.88 0  
Ruud Jacobs AV Groene Ster 29.51 0  
400 meter - Senioren v
     
 
Isa Videler
Spado 58.69 819  
Judith de Rond AV Sprint 1:00.93 749  
Alies van Berkum DK en AV Hercules 1:03.33 679  
Cathelijn Peeters Atledo 1:04.34 651  
Laura van Haaften AV Groene Ster 1:04.48 648  
Annemieke Pleijte AV Fortuna 1:04.98 634  
Lucie van Oers THOR 1:05.19 629  
Suzanne Janssens AV Passaat 1:06.68 590  
Sara Franken DJA 1:06.82 587  
Brenda Dijkstra AV Spirit Oud Beijerland 1:07.09 580  
Femke Luijten AV '40 1:07.61 567  
Margot Boersma CAV Energie 1:07.92 560  
Anke Lauwen DJA 1:08.93 0  
Anne van Ommeren AV Typhoon 1:09.64 519  
Jenny Pope AV Groene Ster 1:10.26 0  
Angela van Haaften AV Groene Ster 1:10.39 502  
Amber van der Elst AV Parthenon 1:11.07 487  
Joukje Sturm AV '40 1:12.74 0  
Fabienne Boekelman ARV Achilles 1:27.29 195  
400 meter - Senioren m
     
Jelle Meerman AV Fortuna 51.34 747  
Ivo Roovers AV Sprint 51.74 730  
Sven Maliepaard AV Passaat 52.36 704  
Luuk Balkenende AV '56 53.55 657  
Chamon Wieles AV Typhoon 55.17 595  
Koen van den Meiracker Spark 55.37 588  
Wesley Timmerman AV Groene Ster 55.44 585  
Sjoerd Harrems AV Typhoon 55.70 0  
Joeri Schreijer AV Spirit Oud Beijerland 56.26 556  
Niels van Deurzen AV Spirit Oud Beijerland 56.50 0  
Martijn Flipsen Atledo 56.79 537  
Sven van Adrichem AV '40 57.43 516  
Ronald Cockx DJA 57.99 497  
Leandro Jansen Spark 58.00 0  
Leon Hartog Spado 58.26 488  
Mathieu Scheffers DK en AV Hercules 59.08 461  
Rens van der Elst AV Parthenon 59.49 448  
Davian Kerkhof AV Fortuna 59.90 0  
Jowie Robbemond AV Fortuna 1:01.50 386  
Sebastiaan van der Hoeven PAC 1:03.85 319  
Wouter Jacobs AV Groene Ster 1:07.33 229  
 
Erwin van Diemen
AV Parthenon DNF 0  
3000 meter - Senioren v
     
Paddy Herijgers-van Heijst ARV Achilles 10:57.13 646  
Frauke van Boekel AV Typhoon 11:18.56 588  
Laura Rijvers THOR 11:32.43 553  
Monique Leentvaar-Kooij AV Fortuna 11:32.80 552  
Milot Stallen AV Groene Ster 11:36.19 544  
Femke Luijten AV '40 11:40.44 533  
Marjolein Bakker AV Spirit Oud Beijerland 12:09.24 466  
Lindsey Faken CAV Energie 12:17.18 448  
Suzanne Jonkers AV Sprint 12:22.64 436  
Robin Flipsen Atledo 12:33.40 413  
Frederika Welle Donker AV Fortuna 12:53.59 0  
Machteld Verdaasdonk Spado 13:08.99 341  
Annemarie Malschaert AV Parthenon 13:52.41 262  
Karin van den Broek DJA 13:59.95 249  
Martine Verhulst DK en AV Hercules 14:09.80 233  
Beate Hebly-Heru Utomo AV '40 14:16.48 0  
5000 meter - Senioren m
     
 
Ruben Scheurwater
AV Parthenon 15:16.67 804  
Michiel van Nispen AV Sprint 15:59.85 716  
Jeroen van Aken Haag Atletiek 16:03.35 709  
Cornelis Chatziioannou AV Passaat 16:04.33 707  
Greg van der Velde DK en AV Hercules 16:24.25 670  
Teun Sweere AV Groene Ster 16:35.58 649  
Niels Damen DJA 16:35.64 649  
Fouad Fertoute AV Spirit Oud Beijerland 16:36.79 647  
Laurent van Nieuwenhuijze AV '56 16:44.71 633  
Matthijs Riemens AV Fortuna 16:53.73 617  
Wouter Stokkermans Atledo 17:15.90 579  
Patrick de Vos AV '56 17:41.64 0  
Erwin Brosens AV Sprint 17:45.00 0  
Henrik Barendregt AV Parthenon 18:02.45 0  
Dolf van de Voort PAC 18:12.51 490  
Yannick Smits AV Typhoon 18:12.89 489  
Jeroen Nieuwstraten Spark 18:41.97 447  
Tim van der Zwan AV '40 18:52.09 433  
Alex van Tilburg Spado 19:38.16 371  
Theo Peters Spark 19:44.05 0  
Wouter de Jong PAC 19:58.56 0  
Amin Boulakhras AV Fortuna 22:05.87 202  
800 meter - Senioren v
     
 
Lotte van den Boom
AV Sprint 2:27.26 703  
Sanne van Gils Spado 2:28.75 686  
Robin Flipsen Atledo 2:31.91 651  
Julia Baur AV Fortuna 2:32.96 640  
Milot Stallen AV Groene Ster 2:34.02 629  
Laura Rijvers THOR 2:36.36 605  
Nikky van Buuren AV '40 2:41.82 552  
Jorien Vriends DJA 2:43.35 537  
Lindsey Faken CAV Energie 2:46.24 511  
Evelien Dekkers ARV Achilles 2:48.24 493  
Amber van der Elst AV Parthenon 2:50.25 476  
Elise Beljaars DK en AV Hercules 2:52.45 457  
Lori Bastiaansen DJA 2:54.60 0  
Amber van der Waal AV Passaat 3:01.47 386  
Josephine Pronk AV '40 3:11.92 0  
800 meter - Senioren m
     
Ralf Nieuwenhuizen AV Passaat 1:59.10 763  
Teun Sweere AV Groene Ster 2:03.75 685  
Jasper Zuidhof AV '56 2:04.67 670  
Ronald Cockx DJA 2:04.98 665  
Evert van Nigtevecht AV Sprint 2:05.31 660  
Joël Aafjes AV '56 2:05.84 0  
Niels van Deurzen AV Spirit Oud Beijerland 2:08.84 605  
Dinand Tukker AV Typhoon 2:09.80 591  
Benno Snepvangers Atledo 2:10.44 582  
Arno Hulshof AV Sprint 2:11.99 0  
Erwin van Diemen AV Parthenon 2:12.50 552  
Max Knipschild AV '40 2:12.97 545  
Danny Elbers AV Fortuna 2:14.03 531  
Tariq van Rooijen Haag Atletiek 2:15.82 506  
Maurice van Vugt Spark 2:18.11 476  
Robbert van Nieuwkerk AV Fortuna 2:18.83 467  
Mathieu Scheffers DK en AV Hercules 2:19.78 454  
Wing Tong PAC 2:21.73 430  
Wouter Jacobs AV Groene Ster 2:34.35 287  
100 meter Horden - Senioren v
     
Cathelijn Peeters Atledo 16.62 588  
Suzanne Janssens AV Passaat 16.69 582  
Samyre Wieles AV Typhoon 17.01 554  
Isa Videler Spado 17.14 543  
Elsa Smits AV Groene Ster 17.31 529  
Saskia Zwaard AV '40 17.46 517  
Ilva van Houwelingen AV Parthenon 17.66 501  
Susie Wittenbols CAV Energie 17.75 494  
Christa Roelofs ARV Achilles 18.08 469  
Mariëlle Jonkers AV Sprint 18.46 441  
Jacqueline Janssen THOR 19.00 403  
Anne Griffioen-Akerboom AV Fortuna 19.68 358  
Janneke Keller DK en AV Hercules 19.72 355  
Joyce Walgers DK en AV Hercules 20.72 0  
Iris van der Zwan AV '40 21.16 0  
110 meter Horden - Senioren m
     
Justin Francois AV Groene Ster 15.61 786  
Ivo Harms AV Fortuna 16.56 698  
Tom van den Meiracker Spark 17.22 643  
Robin Huber AV Spirit Oud Beijerland 17.53 618  
Tim Schellekens Atledo 17.88 591  
Chamon Wieles AV Typhoon 18.15 571  
Ard-Jan Amerongen AV Spirit Oud Beijerland 19.18 0  
Paul Husslage AV Sprint 19.22 498  
Chiel bij de Vaate AV '56 19.55 477  
Nico Burgelman AV '40 20.27 433  
Amin Boulakhras AV Fortuna 22.09 336  
Jean-Luc Eggen PAC 22.14 334  
Niels Hanegraaf DJA DNF 0  
Zweedse estafette - Senioren v
     
AV Groene Ster AV Groene Ster 2:28.91 894  
AV Sprint AV Sprint 2:29.50 887  
Typhoon AV Typhoon 2:32.98 847  
AV '40 AV '40 2:33.04 846  
AV Passaat AV Passaat 2:33.14 845  
DJA DJA 2:39.22 780  
THOR THOR 2:40.11 771  
AV Spirit AV Spirit Oud Beijerland 2:40.19 770  
DK en AV Hercules DK en AV Hercules 2:43.38 738  
AV Fortuna AV Fortuna 2:44.05 731  
AV Parthenon AV Parthenon 2:44.40 728  
Spado Spado 2:46.30 710  
CAV Energie CAV Energie 2:46.56 707  
ARV Achilles ARV Achilles 2:55.41 628  
Zweedse estafette - Senioren m
     
AV Passaat AV Passaat 2:04.94 857  
Haag Atletiek Haag Atletiek 2:06.13 838  
AV Groene Ster AV Groene Ster 2:07.34 819  
AV Sprint AV Sprint 2:09.83 782  
Typhoon AV Typhoon 2:10.35 775  
AV '56 AV '56 2:10.50 772  
AV Spirit AV Spirit Oud Beijerland 2:12.81 739  
AV '40 AV '40 2:16.36 691  
Spark Spark 2:16.36 691  
AV Fortuna AV Fortuna 2:17.12 681  
PAC PAC 2:17.62 674  
Atledo Atledo 2:17.71 673  
DK en AV Hercules DK en AV Hercules 2:18.87 658  
AV Parthenon AV Parthenon 2:24.37 590  
AV Fortuna AV Fortuna DIS 0  
Verspringen - Senioren v
     
 
Nele van den Broek
AV Sprint 5.26 739  
Sanne Korteland AV Passaat 5.12 705  
Isa Videler Spado 5.00 677  
Cheryl Tevreden AV '40 4.98 672  
Evi van Hooij THOR 4.95 665  
Marjolein de Vos AV Groene Ster 4.93 660  
Cheryl Blangé AV Spirit Oud Beijerland 4.87 645  
Ilva van Houwelingen AV Parthenon 4.76 618  
Mireille Augustijn ARV Achilles 4.71 606  
Iris Pruysen DK en AV Hercules 4.71 606  
Susie Wittenbols CAV Energie 4.71 606  
Sanne Schellekens DJA 4.54 563  
Tamara Versluis-van der Stelt AV Typhoon 4.29 499  
Anne Griffioen-Akerboom AV Fortuna 4.15 463  
Marieke Otten AV Groene Ster 3.02 141  
Verspringen - Senioren m
     
 
Loek van Zevenbergen
AV Fortuna 7.11 842  
Dennis Prinsen AV Sprint 6.71 759  
Bas Huijben Haag Atletiek 6.62 740  
Joey Blangé AV Spirit Oud Beijerland 6.03 612  
Daniël Oldenstam AV Fortuna 6.01 607  
Jurgen van Berkum AV Parthenon 5.84 569  
Robin Borsje AV Passaat 5.81 562  
Pim de Wit AV Typhoon 5.52 495  
Ferdi Spronk AV Groene Ster 5.40 467  
Florian Struik DK en AV Hercules 5.39 465  
Stephan Sweep DJA 5.36 458  
Tyson Smit Spado 5.31 446  
Bjorn Schouten Spark 5.30 444  
Wouter Leestemaker AV '56 5.11 398  
Bas Kroon AV '40 5.06 386  
Martijn Flipsen Atledo 4.90 347  
Martijn Oudeman PAC 4.58 266  
Wouter Jacobs AV Groene Ster 4.21 170  
Hoogspringen - Senioren v
     
 
Mieke van Heeringen
AV Parthenon 1.60 832  
Manon Verlinden Spado 1.55 779  
Nikky van Buuren AV '40 1.55 779  
Anne van Ommeren AV Typhoon 1.55 779  
Sabine Monden DJA 1.55 779  
Jacqueline Janssen THOR 1.50 726  
Sanne Korteland AV Passaat 1.50 726  
Elsa Smits AV Groene Ster 1.45 672  
Christa Roelofs ARV Achilles 1.45 672  
Margot Boersma CAV Energie 1.45 672  
Kim van Meurs AV Fortuna 1.35 550  
Karin van Hooijdonk AV Sprint 1.35 550  
Joyce Walgers DK en AV Hercules 1.35 550  
Hoogspringen - Senioren m
     
 
Niels Hanegraaf
DJA 1.90 769  
Dennis Prinsen AV Sprint 1.85 725  
Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 1.85 725  
Alex Eradus AV Groene Ster 1.80 680  
Leon Tukker AV Typhoon 1.80 680  
Tim Schellekens Atledo 1.75 634  
Lars Dirkzwager AV '56 1.70 587  
Ramon de Jongh AV Fortuna 1.70 587  
Ard-Jan Amerongen AV Spirit Oud Beijerland 1.65 540  
Leandro Jansen Spark 1.65 540  
Matthias Otter AV Passaat 1.65 540  
Tim van der Zwan AV '40 1.65 540  
Marius van Prooijen AV Parthenon 1.50 394  
Samet Yigit AV Groene Ster 1.50 394  
Florian Struik DK en AV Hercules 1.50 394  
Christian Selsig Spado 1.50 394  
Hink-stap-springen - Senioren m
     
 
Bryan Bastiaanse
AV Fortuna 13.59 737  
Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 13.58 736  
Joey Blangé AV Spirit Oud Beijerland 13.10 686  
Alex Eradus AV Groene Ster 12.57 630  
Niels Hanegraaf DJA 12.41 613  
Robin Borsje AV Passaat 11.96 563  
Tim Schellekens Atledo 11.94 561  
Jacco van der Vliet AV Typhoon 11.31 491  
Chiel bij de Vaate AV '56 11.28 487  
Marius van Prooijen AV Parthenon 11.00 455  
Paul Husslage AV Sprint 10.45 391  
Nico Burgelman AV '40 10.45 391  
Tom van den Meiracker Spark 10.40 385  
Dennis van Vliet PAC 9.65 295  
Discuswerpen - Senioren v
     
 
Linda Prop
Spado 41.63 763  
Evelien Dekkers ARV Achilles 34.88 641  
Suzanne den Boef AV Typhoon 31.29 570  
Amanda Ouwens CAV Energie 30.36 552  
Brenda Dijkstra AV Spirit Oud Beijerland 26.17 463  
Manon Schellekens DJA 26.10 461  
Simone Veth AV Passaat 26.08 461  
Daphne Kapitein AV Groene Ster 24.43 424  
Lucie van Oers THOR 21.84 364  
Joukje Sturm AV '40 18.75 286  
Elise Beljaars DK en AV Hercules 18.57 282  
Shannon Sprangers Atledo 18.23 273  
Amber van der Heydt AV Parthenon 18.19 272  
Annemieke Pleijte AV Fortuna 17.70 259  
Maaike Brouwer AV Groene Ster 16.80 234  
Evelien Brugmans AV Sprint 14.00 154  
Kogelstoten - Senioren v
     
 
Linda Prop
Spado 11.90 713  
Fabienne Boekelman ARV Achilles 10.38 615  
Simone Veth AV Passaat 9.94 585  
Amanda Ouwens CAV Energie 9.90 583  
Marjolein de Vos AV Groene Ster 9.76 573  
Sabine Monden DJA 9.44 551  
Kim van Meurs AV Fortuna 9.43 550  
Alicia vd Linden Spado 8.86 0  
Marlieke de Laat AV Sprint 8.83 507  
Tamara Versluis-van der Stelt AV Typhoon 8.71 499  
Amber van der Heydt AV Parthenon 8.70 498  
Wilma Mostert AV Fortuna 8.49 0  
Maaike Brouwer AV Groene Ster 8.40 476  
Laura Groenendijk AV '40 8.32 470  
Evi van Hooij THOR 8.28 467  
Anoeska Schreijer AV Spirit Oud Beijerland 8.07 451  
Amber van der Waal AV Passaat 7.87 0  
Tessa Trommelen Atledo 7.75 427  
Daphne Kapitein AV Groene Ster 7.71 0  
Manon Schellekens DJA 7.56 0  
Janneke Keller DK en AV Hercules 7.21 384  
Iris van der Zwan AV '40 7.10 0  
Karin van Hooijdonk AV Sprint 6.75 0  
Marieke Otten AV Groene Ster 4.88 0  
Kogelstoten - Senioren m
     
 
Ruben van Ameijden
AV Parthenon 13.01 666  
Dwayn Akuoko Maclean AV '56 12.27 618  
Justin Francois AV Groene Ster 12.08 605  
Niels Groot Spark 11.88 592  
Cor Troost AV Spirit Oud Beijerland 11.66 577  
Mark Pedersen Spark 11.51 0  
Bryan Bastiaanse AV Fortuna 11.35 556  
Glenn Tertoolen AV Fortuna 10.85 521  
Hans Leenheer DK en AV Hercules 10.74 513  
Bauke Visser AV Passaat 10.61 504  
Enrico van der List AV Sprint 10.00 460  
Alex Verver AV Fortuna 9.81 0  
Michael Ketting AV Fortuna 9.50 0  
Eric van der Linden Spado 9.14 396  
Nico Burgelman AV '40 9.02 387  
Thomas van Schijndel Atledo 8.90 377  
Bas Kroon AV '40 8.74 0  
Dennis van Vliet PAC 8.47 344  
Ruud Jacobs AV Groene Ster 8.33 333  
Stephan Eekman AV Spirit Oud Beijerland 7.64 0  
Bas Hereygers DJA 7.46 261  
Jan-Wick Derksen AV Typhoon 7.38 254  
Speerwerpen - Senioren m
     
 
Kylian Dokter
Spark 52.70 669  
Lars Paalvast AV Passaat 52.15 662  
Bas Huijben Haag Atletiek 50.27 637  
Joey Blangé AV Spirit Oud Beijerland 50.04 634  
Martijn Beerens AV Sprint 47.95 605  
Glenn Tertoolen AV Fortuna 45.11 566  
Ruben van Ameijden AV Parthenon 39.88 489  
Bram Denissen Atledo 39.75 487  
Ferdi Spronk AV Groene Ster 35.97 429  
Paul Smit AV '40 37.97 470  
Thijs de Koning DJA 32.97 380  
Michael Ketting AV Fortuna 32.92 379  
Roland Visser AV '56 32.13 366  
Hans Leenheer DK en AV Hercules 31.35 353  
Dinand Tukker AV Typhoon 30.39 337  
Jean-Luc Eggen PAC 25.77 254  
Eric van der Linden Spado 25.47 248  
         
Baannieuws overzicht