Clubkampioenschappen 2014

Wat hebben we allemaal weer genoten van de Clubkampioenschappen. Het was prachtig weer en de sfeer was enorm gezellig.

Zaterdag was de baan druk bezet, met pupillen, junioren, senioren, masters en de VB-atleten, zondag's was het wat rustiger, want de VB-atleten en pupillen waren al klaar.
Er waren ook een aantal "oud" Sparkers opgetrommeld, om te komen laten zien hoe fit ze nog waren. Ondanks dat ze waarschijnlijk niet meer wekelijks trainen, beheersten ze de technieken nog prima.
Hier volgen de uitslagen:
Uitslagen CK 2014                  
                         
27/28-9-2014                      
Jongens pupillen D                      
Stnr Naam 40m 600m Ver Balwerpen ptn            
125 Kieran Borst 8.10 2.29.71 2.77 14.14 1101 ptn            
122 Autumn Klarenbeek 7.98 2.38.33 2.64 11.47 990 ptn            
124 Ruben Borgdorff 8.96 2.48.81 2.27 11.45 704 ptn            
126 Niels van der Steldt 9.14 2.45.69 2.11 5.06 523 ptn            
123 Raichenell Zijlstra 8.82 3.07.95 1.40 11.23 450 ptn            
121 Tobias van de Griendt 11.74 4.20.12 1.30 6.13 66 ptn            
Meisjes pupillen D                      
Stnr Naam 40m 600m Ver Balwerpen ptn            
127 Naomi Bijl 8.21 2.50.45 2.68 10.35 866 ptn            
129 Caitlin Rietveldt 8.43 2.56.24 2.44 9.02 726 ptn            
128 Rachel Joosten 8.87 3.15.30 1.98 9.32 488 ptn            
Jongens pupillen C                      
Stnr Naam 40m 600m Ver Balwerpen ptn            
120 Sander Hoppener 7.75 2.22.82 2.48 12.86 1133 ptn            
132 Luuk Westra 8.38 2.52.39 2.54 20.39 964 ptn            
131 Maid Redzic 8.98 2.45.40 2.15 14.83 755 ptn            
Meisjes pupillen C                      
Stnr Naam 40m 600m Ver Balwerpen ptn            
136 Yvonne Kraan 7.52 2.39.28 3.08 12.09 1166 ptn            
135 Demi Karsten 7.59 2.26.21 2.80 9.39 1135 ptn            
137 Eline van Mourick 7.87 2.46.29 3.38 8.65 1052 ptn            
138 Isa Spronk 8.08 2.35.60 2.76 10.00 985 ptn            
133 Nika den Haselaar 8.34 3.05.76 2.20 15.93 770 ptn            
134 Jadie Hensen 8.43 2.52.30 2.57 6.70 720 ptn            
Jongens pupillen B                      
Stnr Naam 40m 1000m Hoog Kogelstoten ptn            
139 Thijs Bakhuizen 6.90 3.56.73 1.25 4.84 1861 ptn            
146 Camiel Klarenbeek 6.97 3.49.29 1.10 5.86 1840 ptn            
142 Tom Borgdorff 7.51 3.49.34 1.00 4.47 1560 ptn            
149 Michel Vermeer 7.27 4.49.26 0.90 5.07 1327 ptn            
144 Hamza Fadis 7.59 5.17.89 1.00 5.90 1305 ptn            
141 Lukas Bloem 7.88 4.24.93 1.05 3.64 1304 ptn            
150 Sam Westra 7.96 4.41.10 1.05 4.27 1280 ptn            
148 Tristan Rietveldt 7.66 4.39.98 0.90 3.30 1151 ptn            
140 Rick van den Berg 8.23 4.16.71 0.85 3.77 1144 ptn            
151 Jaimy . 8.12 4.43.70 0.90 3.15 1045 ptn            
147 Maik Lüdeck 9.00 5.06.39 0.85 2.49 745 ptn            
145 Dustin van de Griendt 9.17 5.02.23 0.60 4.69 731 ptn            
Meisjes pupillen B                      
Stnr Naam 40m 1000m Hoog Kogelstoten ptn            
153 Liselotte Bultema 7.28 4.25.37 1.10 5.06 1557 ptn            
154 Jazz Mo-Ajok 7.54 4.50.14 1.00 4.72 1319 ptn            
152 Vayanne Boateng 7.95 5.03.57 0.75 4.39 996 ptn            
156 Julia van Wijngaarden 8.45 4.55.49 0.90 2.81 924 ptn            
155 Tamara le Noble 8.21 5.05.47 0.80 3.14 887 ptn            
Jongens pupillen A(1e jrs)                      
Stnr Naam 60m 1000m Ver Kogelstoten ptn            
159 Olivier Klarenbeek 9.61 3.50.36 4.09 6.65 1984 ptn            
Jongens pupillen A(2e jrs)                      
Stnr Naam 60m 1000m Ver Kogelstoten ptn            
201 Mathijs Bruin 9.95 3.55.63 3.57 6.04 1762 ptn            
158 Sven Joëls 9.80 4.18.02 3.34 4.95 1567 ptn            
160 Timmy Visser 9.58 4.12.90 3.09 4.71 1558 ptn            
157 Yari Bol 10.96 4.38.22 3.07 5.75 1321 ptn            
Meisjes pupillen A(1e jrs)                      
Stnr Naam 60m 1000m Ver Kogelstoten ptn            
161 Moïsha van der Horst 10.86 4.51.39 2.71 6.66 1273 ptn            
162 Jesslyn Jansen 10.53 5.04.79 1.93 5.49 1049 ptn            
167 Anouk Stassen 11.44 5.08.31 2.59 4.86 1012 ptn            
Meisjes pupillen A(2e jrs)                      
Stnr Naam 60m 1000m Ver Kogelstoten ptn            
165 Roos Smit 10.09 4.14.61 3.15 4.43 1462 ptn            
163 Ashley Jethoe 11.03 4.49.63 2.69 5.10 1156 ptn            
164 Floor van der Sluijs 11.80 4.52.82 2.68 4.66 1023 ptn            
Jongens junioren D                      
Stnr Naam 80m Verspringen Speer 80mh Hoogspringen Kogelstoten 1000m ptn      
169 Declan Borst 11.78 4.06 12.95 17.02 1.45 6.24 3.24.45 2780 ptn      
173 Xavi Mo Ajok 11.63 3.86 19.41 15.95 1.30 6.30 3.45.07 2730 ptn      
177 Samuel Vielvoye 11.83 3.81 19.83 17.74 1.10 6.66 3.52.82 2419 ptn      
176 Keith Verheij 12.90 3.36 12.71 18.39 1.35 6.91 3.44.85 2242 ptn      
171 Ruben 't Hoen 12.48 3.41 16.23 16.67 1.15 5.72 4.30.89 2056 ptn      
172 Ardion Islami 13.59 3.15 28.81 26.58 1.20 6.59 4.24.01 1939 ptn      
175 Robin Stassen 13.58 3.26 22.51 22.16 1.15 5.27 3.53.79 1882 ptn      
179 Ryan Zwiep 13.08 2.93 11.83 19.55 1.15 5.08 4.03.42 1701 ptn      
178 Marijn van de Waterlaat 13.79 3.10 8.99 19.82 1.05 5.29 3.59.30 1529 ptn      
170 Kylian van der Haar 13.99 3.28 15.37 dns dns dns dns 735 ptn      
168 Roy Belder 12.47 3.34 14.29                
174 Rick van Noort 14.23 3.20 14.92                
Meisjes junioren D                      
Stnr Naam 60mh Hoogspringen Speer Verspringen Kogelstoten 600m ptn        
190 Evi Verdonkschot 11.53 1.50 22.53 4.49 9.45 2.03.48 2818 ptn        
182 Fabienne de Cloe 12.22 1.30 18.87 4.11 8.85 2.06.76 2378 ptn        
186 Jessica van Genderen 13.62 1.35 25.00 3.87 8.30 2.18.84 2222 ptn        
187 Julia van Kints 12.24 1.15 10.95 4.00 6.10 2.06.99 1912 ptn        
191 Jitske Weersma 15.24 1.15 23.63 3.18 8.27 2.06.99 1909 ptn discus 23.77      
180 Estrella Both 13.35 1.15 12.58 3.59 7.50 2.05.05 1875 ptn        
183 Desiree van Doorn 13.02 1.25 11.53 3.41 6.33 2.05.95 1838 ptn        
188 Noa Meijboom 13.85 1.20 13.62 2.90 9.54 2.25.28 1689 ptn        
181 Femke Bultema 14.75 1.25 9.91 3.13 6.48 2.18.67 1505 ptn        
189 Rachelle Smit dnf 1.10 12.43 3.40 5.78 2.19.21 1310 ptn        
184 Amber Dubbeld 14.38 1.00 11.82 3.06 4.66 2.25.41 1211 ptn        
Meisjes junioren C                      
Stnr Naam 80mh Hoogspringen Kogelstoten 150m Verspringen Speerwerpen 600m ptn      
192 Naomi de Cloe 13.24 1.40 7.61 19.98 4.39 14.64 1.56.22 3302 ptn      
193 Gabriëlla Dirks 14.19 1.40 6.41 21.65 4.49 21.65 2.00.84 3111 ptn      
197 Anne Wassink 16.77 1.25 8.53 22.03 3.46 23.61 2.05.11 2671 ptn      
195 Jade Dubbeld 17.30 1.20 9.43 23.59 3.66 30.92 2.10.26 2646 ptn      
196 Manon Kraan 17.41 1.30 8.18 23.50 3.96 20.28 2.12.96 2510 ptn      
194 Floor Leijen     8.70     23.77          
Meisjes junioren B                      
Stnr Naam 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn      
198 Isabel Veldhoen 21.11 1.30 8.81 30.36 4.06 27.37 3.04.00 2613 ptn      
Jongens junioren A                      
Stnr Naam 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen PSHoog Speerwerpen 1500m ptn
199 Mark Pedersen 12.48 5.32 12.18 1.60 dnf 17.64 36.99 3.35 37.00 6.08.81 4321 ptn
200 Thijs de Ruiter 13.22 4.94 7.73 1.60 70.65 23.51 19.45 dns 19.82 5.38.93 2642 ptn
Meisjes junioren A                      
Stnr Naam 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn Pshoog    
202 Elin Tveter 21.09 1.25 8.35 30.48 3.64 16.34 3.20.88 2094 ptn 1.95    
Mannen Senioren                      
Stnr Naam 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Pshoog Speerwerpen 1500m ptn
207 Jasper Gerritsen 12.78 5.39 9.48 1.75 63.70 19.95 23.47 2.75 42.13 5.26.98 4176 ptn
203 Koen van den Meiracker 12.27 5.06 8.17 1.50 56.59 20.81 17.40 2.75 35.27 5.04.41 4013 ptn
119 Leandro Jansen 12.41 5.58 8.52 1.70 60.30 22.81 19.71 dns 33.20 5.16.15 3657 ptn
214 Sven Noordermeer 13.04 5.70 8.89 1.55 59.90 dnf 20.36 3.35 35.30 6.10.57 3566 ptn
206 Maurice van Vugt 13.32 4.72 6.64 1.35 60.99 dnf 23.51 dns 26.36 4.58.76 2848 ptn
208 Bas Berveling 14.26 4.28 8.62 1.50 68.64 dnf 25.42 dns 47.46 5.41.24 2759 ptn
204 Roel Scheffers 13.26 5.14 7.93 1.40 64.52 25.91 21.21 dnf 32.27 6.16.99 2645 ptn
210 Olaf Berman 15.79 4.35 8.61 1.30 75.51 dnf 19.35 1.85 36.73 6.23.55 2011 ptn
226 Edwin Bijl 13.29 5.33 9.40 1.40 dns dns dns dns dns dns 1634 ptn
212 Jeroen Dijkman 12.83 4.44 9.12 1.35 dns dns dns dns dns dns 1493 ptn
205 Robin van Stralen 13.63 4.78 8.95 1.35 dns dns dns dns dns dns 1414 ptn
211 Patrick Berman 16.72 3.67 7.84 1.25 82.00 dnf 18.62 dns 29.39 dnf 1306 ptn
225 Niels Groot             38.30        
Vrouwen Senioren                      
Stnr Naam 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn      
218 Kim Groot 20.13 1.40 9.45 28.60 4.72 28.25 2.56.24 3212 ptn      
221 Ivana Reintke 18.41 1.50 10.09 31.77 4.14 31.06 3.35.04 2915 ptn      
216 Angelique de Bruyn 19.77 1.35 5.97 30.19 4.61 15.89 3.05.22 2507 ptn      
217 Sophie van Doeveren 20.35 1.25 6.83 31.06 4.58 20.87 3.04.44 2446 ptn      
223 Larissa du Mortier 23.54 1.30 5.82 31.65 3.39 13.47 2.59.23 1837 ptn      
220 Raquel Nelom dns 1.35 7.51 28.68 dns dns dns 1406 ptn      
219 Lara Hubenet dns dns 9.70 39.99 2.87 15.52 3.37.81 923 ptn      
222 Stephanie Bakker 23.42 dns 5.28 37.38 3.16 17.50 3.49.50 825 ptn      
M50                      
Stnr Naam 100m 400m 1500m 110mh Verspringen Hoogspringen Pshoog Kogelstoten Discuswerpen Speerwerpen ptn
215 Richard Bakker 15.87 90.74 dnf 22.65 4.02 1.40 dnf 8.35 19.83 26.45 2408 ptn
M55                      
Stnr Naam 100m 400m 1500m 110mh Verspringen Hoogspringen Pshoog Kogelstoten Discuswerpen Speerwerpen ptn
224 Gert Velthuizen 12.63 71.05 7.07.41 17.78 4.14 1.25 1.95 7.61 19.13 19.68 3885 ptn
M70                      
Stnr Naam 100m 400m                  
166 Chris Mettrop 17.03 dnf                  
 
    VB Atleten   100 Meter   Kogel   Ver   Speer    Softbal   400 Meter   Totaal
Pl Startnr Naam Categorie Tijd Punten Afst. Punten Afst. Punten Afst. Punten Afst. Punten Tijd Punt Punten
1 243 Manon de Graaff VSR 18,34 482 5,06 273 1,72 143 9,45 174 16,20 0 100,59 259 1331
2 241 Petra Velthuizen VSR 21,58 386 4,26 225 1,50 120 7,26 121   0 109,76 240 1092
3 242 Vera Dikkenberg VSR 20,30 422 3,40 174 2,04 177 6,86 112   0 127,49 203 1088
1 229 Femke Rosendaal Vjr1 19,49 449 5,32 288 2,20 195 9,08 164   0 107,37 245 1341
1 230 Bjorn Schouten MSR 13,11 734 6,69 369 5,48 712 28,70 633   0 61,18 906 3354
2 236 Dennis Visscher Mjr2 13,95 666 6,66 366 4,24 489 11,68 226   0 63,14 828 2575
3 231 Sander van de Nadort MSR 15,28 603 5,86 320 3,82 415 16,01 329   0 73,23 434 2101
4 237 Jair Maarsen Mjr2 14,84 621 5,86 320 3,69 397 8,58 152   0 71,79 488 1978
5 238 Jaimy van der Meiden Mjr2 19,40 449 7,07 391 2,82 272 14,80 302   0 108,66 243 1657
6 235 Wesley Blinker MSR 18,21 485 4,07 213 2,36 213 7,91 137   0 82,72 298 1346
7 234 Ben Stolk MSR 18,24 485 4,93 265 1,78 149 4,71 60   0 97,07 267 1226
1 233 Jeroen Jaspers MSR 32,82 222 3,61 186   0 8,70 156 13,50 271 140,08 178 1013
2 240 Frans van Kralingen MSR 79,61 0 2,35 110   0 5,89 88 9,93 185   0 383
1 239 Bryan Hulst Mjr1 15,18 607 5,73 312 3,73 402 13,86 279   0 71,95 481 2081
2 244 Robin den Broeder Jpup 23,12 348 5,13 277 3,41 357 11,88 231   0 80,58 303 1516
3 247 Wilko Rosendaal Jpup 16,66 547 5,15 278 1,84 155 7,96 138   0 131,83 194 1312
4 246 Xander Robbemond Mjr1 19,10 458 5,23 283 1,92 164 4,07 45   0 100,65 259 1209
1 249 Mike Fondse Jkl 22,23 366 2,55 122 2,28 204 5,82 87   0 114,40 230 1009
2 250 Sem Jkl 23,28 346 1,36 52 1,86 157 3,70 36   0 123,80 210 801
3 248 Danny de Korte Jkl 32,38 227 2,20 102 1,21 91 2,85 16   0 193,71 72 508
Baannieuws overzicht