Zomerzondag 5 juli 2015

De wedstrijd Zomer Zondag op 5 juli 2015 begon plakkerig, warm en benauwd.

Een aantal atleten wist toch hun persoonlijk record te verbeteren
Joyce van Rotterdam Atletiek probeerde een Nederlands Record te laten sneuvelen, helaas lukte haar dat vandaag niet.
Ook Willem Langeland (M60) kwam helemaal uit Gelderland om te proberen een record te verbreken op het polsstokhoogspringen.
Helaas haalde hij de hoogte van 3.35 net niet.
De wedstrijd was net voordat de wielrenners van de Tour de France voorbij kwamen afgelopen.
Toen kwam er nog een flinke regenbui.
Hopelijk hebben de atleten, juryleden en toeschouwers net zo genoten als ik.
Ik vond het een gezellige geslaagde dag en hoop jullie op een volgende wedstrijd weer in te kunnen schrijven.
 
Paulina Dokter
WOC Spark

 

UITSLAGEN ZOMERZONDAG 5-7-15
300mH  
Naam Vereniging Cat Uitslag  
Amber Aarssen AV Fortuna MC 57,70  
Quinten de Brabander Olympus ‘70 JC 44,88  
Tijmen Schouws Phanos JC 45,28  
Pim van Dorst AV Fortuna JC 46,97  
         
400mH  
Naam Vereniging Cat Uitslag  
Puck van   Wiltenburg PAC MB 1.12,96  
Emma   Rijsdijk PAC MB 1.15,25  
Janneke   Berkhof RA Vsr 1.07,78  
Niko   Zuidema Olympus   ‘70 Hsr 55,12  
Bas Land AV Phoenix Hsr 55,14  
         
100 M  
Naam Vereniging Cat Uitslag Wind
Valéria Montijn CAV Energie MD 13,06 2,9
Venisha da Silva CAV Energie MD 14,26 2,9
Angela de Vries Olympus ‘70 MD 14,86 2,9
Vera Kuipers Hercules MC 15,05 2,9
Shaya van Houdt PAC MB 13,86 2,5
Indah van Marrewijk RA VSR 12,90 2,5
Putri van Marrewijk RA VSR 13,11 2,5
Mariska Bitter AV Clytoneus VSR 13,87 2,9
Aafke van Daalen AV Clytoneus V40 13,33 2,9
Annemieke Punter RA V40 13,85 2,9
Quinten de Brabander Olympus ‘70 JC 13,04 2,5
Pim van Dorst AV Fortuna JC 13,35 2,5
Lars Tinneveld Olympus ‘70 JB 13,16 2,5
Luke Linders DAK Drunen MSR 11,51 2,5
Pel van den Kerkhoff AV Clytoneus M45 12,61 2,5
         
400 M  
Naam Vereniging Cat Uitslag  
Angela de Vries Olympus ‘70 MD 1.14,03  
Vera Kuipers Hercules MC 1.10,07  
Indah van Marrewijk RA VSR 59,81  
Annemieke Punter RA V40 1.01,73  
Lars Tinneveld Olympus ‘70 JB 59,53  
Guido de Bruijn CAV Energie JA 51,51  
Edwin Kammerman CAV Energie MSR 57,66  
         
HINKSTAPSPRINGEN  
Naam Vereniging Cat Uitslag  
Angela de Vries Olympus ‘70 MD 9,40  
Shaya van Houdt PAC MB 9,84  
Tanita Hofmans AV Atilla VSR 11,29  
Finnian vd Steenhoven PAC JC 11,41  
Philippe Scheepers AV Atilla M35 12,39  
         
POLSSTOKHOOGSPRINGEN  
Naam Vereniging Cat Uitslag  
Quinten de   Brabander Olympus   ‘70 JC 2,80  
Bo   Herrewijnen Olympus   ‘70 JC 2,50  
Mart   Hillebrand Olympus   ‘70 JC 2,00  
Sven   Noordermeer Voorne M40 3,40  
Willem   Langeland Atletico   73 M60 NR  
         
DISCUSWERPEN  
Naam Vereniging Cat Uitslag  
Valéria Montijn CAV Energie MD 22,47  
Loïs Steenbeek Leiden Atletiek MD 22,15  
Dionne van   der Hilst CAV Energie MD 21,16  
Venisha da Silva CAV Energie MD 18,42  
Myrthe Steenbeek Leiden Atletiek MD 18,29  
Amber Dubbeld Spark MD 10,40  
Danique de Brabander Olympus ‘70 MC 24,20  
Misha Hollaars AV Fortuna MC 19,96  
Lara van Rooijen AV Fortuna MC 17,16  
Amber Aarssen AV Fortuna MC 16,51  
Jade Dubbeld Spark MB 20,82  
Floor Leijen Spark MB 19,18  
Lisa Woudenberg Spark VSR 26,31  
Ivana Reintke Spark VSR 25,16  
Angela Sluimer AV Fortuna VSR 21,92  
Janneke Berkhof RA VSR 21,54  
Linda van Vliet PAC V40 28,93  
Loes Luijendijk PAC V50 21,16  
Joyce de Wit RA V50 LB 15,93  
Louise Zimmerman RA V60 18,66  
Margreeth Hissink PAC V65 15,48  
Mathieu van Opstal AV Spirit JD 19,96  
Finnian vd Steenhoven PAC JC 41,41  
Lars Boertien CAV Energie JC 28,29  
Bo Herrewijnen Olympus ‘70 JC 26,23  
Devi Robbemond AV Fortuna JC 18,83  
Mart Hillebrand Olympus ‘70 JC 17,97  
Niels Groot Spark HSR 38,68  
Tom van den Meiracker Spark HSR 28,53  
         
KOGELSTOTEN  
Naam Vereniging Cat Uitslag  
Valéria Montijn CAV Energie MD 11,67  
Venisha da Silva CAV Energie MD 9,83  
Dionne van   der Hilst CAV Energie MD 8,35  
Loïs Steenbeek Leiden Atletiek MD 8,32  
Myrthe Steenbeek Leiden Atletiek MD 7,12  
Amber Dubbeld Spark MD 5,36  
Misha Hollaars AV Fortuna MC 9,91  
Danique de Brabander Olympus ‘70 MC 9,86  
Lara van Rooijen AV Fortuna MC 9,29  
Amber Aarssen AV Fortuna MC 6,79  
Jade Dubbeld Spark MB 10,3  
Floor Leijen Spark MB 8,14  
Ivana Reintke Spark VSR 10,16  
Angela Sluimer AV Fortuna VSR 9,38  
Janneke Berkhof RA VSR 8,89  
Linda van Vliet PAC V40 8,17  
Loes Luijendijk PAC V50 6,79  
Joyce de Wit RA V50 LB 6,64  
Louise Zimmerman RA V60 6,39  
Margreeth Hissink PAC V65 7,03  
Mathieu van Opstal AV Spirit JD 11,05  
Lars Boertien CAV Energie JC 10,88  
Devi Robbemond AV Fortuna JC 10,16  
Bo Herrewijnen Olympus ‘70 JC 9,02  
Mart Hillebrand Olympus ‘70 JC 6,39  
Finnian vd Steenhoven PAC JC 11,92  
         
SPEERWERPEN  
Naam Vereniging Cat Uitslag  
Valéria Montijn CAV Energie MD 24,54  
Dionne van   der Hilst CAV Energie MD 24,38  
Loïs Steenbeek Leiden Atletiek MD 22,63  
Venisha da Silva CAV Energie MD 19,27  
Myrthe Steenbeek Leiden Atletiek MD 18,71  
Amber Dubbeld Spark MD 16,3  
Lara van Rooijen AV Fortuna MC 25,75  
Danique de Brabander Olympus ‘70 MC 22,88  
Misha Hollaars AV Fortuna MC 20,82  
Amber Aarssen AV Fortuna MC 18,69  
Jade Dubbeld Spark MB 32,03  
Floor Leijen Spark MB 20,33  
Ivana Reintke Spark VSR 32,86  
Angela Sluimer AV Fortuna VSR 28,55  
Janneke Berkhof RA VSR 26,43  
Linda van Vliet PAC V40 16,68  
Loes Luijendijk PAC V50 12,15  
Joyce de Wit RA V50 LB 11,67  
Louise Zimmerman RA V60 12,14  
Margreeth Hissink PAC V65 10,92  
Mathieu van Opstal AV Spirit JD 36,48  
Lars Boertien CAV Energie JC 40,00  
Finnian vd Steenhoven PAC JC 39,98  
Bo Herrewijnen Olympus ‘70 JC 31,05  
Devi Robbemond AV Fortuna JC 30,20  
Mart Hillebrand Olympus ‘70 JC 21,19  
Tom van den Meiracker Spark HSR 33,52  

 

 

 

Baannieuws overzicht